Wuxi Ketong Engineering Machinery Manufacture Co., Ltd.

Nr 125 CANTON FAIR 12.0C35 Od 15 do 19 kwietnia 2019 r. Witajcie wszystkich!

Dom ProduktyŻuraw elektryczny

5t, 10t QD Elektryczny suwnica z hakiem do warsztatów montażu maszyn energetycznych

5t, 10t QD Elektryczny suwnica z hakiem do warsztatów montażu maszyn energetycznych

5t, 10t QD Electric Overhead Crane with Hook For Eneral Machinery Assembly Workshops

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TIANLI
Orzecznictwo: QD

Zapłata:

Szczegóły pakowania: PAKOWANIE EKSPORTOWE
Możliwość Supply: 500 zestawów / rok
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
High Light:

podwieszana platforma robocza

,

specjalne windy

5t, 10t QD Elektryczny suwnica z hakiem do warsztatów montażu maszyn energetycznych

Model: QD

Krótkie wprowadzenie:

Żuraw jest stosowany do ogólnych warsztatów montażu maszyn, warsztatów konstrukcji metalowych, warsztatów konserwacji maszyn do przenoszenia i wspiera hutniczych przedsiębiorstw do podnoszenia pomocniczego w warsztacie walcowania stali i warsztatów odlewniczych. Żuraw jest zalecany do pracy pod warunkiem, że temperatura wynosi od 20 do 40 M, a wilgotność względna jest mniejsza niż 85%. Jeśli dźwig jest używany do podnoszenia niebezpiecznego lub ognistego roztworu, należy zanotować adnotację na zamówieniu, aby zapewnić bezpieczeństwo. Sposób sterowania: 1. kontrola naziemna, 2. sterowanie kabiną 3. pilot zdalnego sterowania. Możemy zaprojektować i wyprodukować specjalne produkty zgodnie z wymaganiami użytkowników.

Główna data techniczna:

Pojemność znamionowa: 5 t, 10 t, 16 / 3,2 t, 20/5 t, 32/5 t, 50/10 t, 75/20 t, 125/32 t, 160/32 t, 200/32 t, 250 t, 400 t. Itp.

Rozpiętość: 10,5 m, 13,5 m, 16,5 m, 19,5 m, 22,5 m, 25,5 m, 28,5 m, 31,5 m, 46,5 m.etc.

grupa klasyfikacyjna: A5 (wykorzystywana do rzadkiej pracy, np. warsztaty montażu maszyn ogólnego przeznaczenia)

A6 (używany do częstych prac, takich jak zakłady hutnicze do podnoszenia pomocniczego)

Znamionowa pojemność jest wskazywana przez ułamek, licznik wskazuje nominalną pojemność głównego obciążenia haka, mianownik wskazuje znamionową wydajność dodatkowego obciążenia haka.

Dźwig wykonany przez naszą fabrykę został ulepszony w oparciu o oryginalny żuraw typu hook. Używamy nowych umiejętności, nowego standardu, nowych technik i rozwijania nowych komponentów. Nowy produkt z zaletami oszczędności energii i niewielkiego hałasu jest uzasadniony pod względem konstrukcji, doskonałej wydajności, niezawodnej jakości i ma łagodne działanie hamujące oraz przestronne pomieszczenie operacyjne z ładnym widokiem. Ma wysoką wymienność, doskonałą wszechstronność i wygodną obsługę.

W oparciu o oryginalne, nowa generacja została ulepszona. Silnik elektryczny to seria Y. Najnowszy model to sala operacyjna i ogranicznik podnoszenia. Elektryczny moduł sterujący został zoptymalizowany. Pomieszczenie operacyjne i platforma połączone są schodami, dzięki czemu człowiek może z łatwością podnosić się i opuszczać. Główna część wykorzystuje wałek o niskiej prędkości. Ta maszyna jest całkowicie zgodna z wymaganiem standardu żurawia GB3811-83 i regulacji bezpieczeństwa GB6067-85 dźwigu. Opracowano nowe komponenty, które zaspokajają potrzeby różnych użytkowników: maszyna sterująca w linii, wentylator dachowy, maszyna chłodząca P4, T4Cold i grzejnik z ciepłym powietrzem, hydrauliczny hamulec popychacza, ogranicznik wysokości wciągnika, elektryczny zestaw oświetleniowy, ogranicznik przeciążenia, komunikacja urządzenie. Mały wózek używa płaskiego kabla, a duży wózek używa drutu typu H.

Nowe komponenty powyżej poprawiły funkcję użytkową żurawia. W tym samym czasie wzrosły koszty produkcji, ceny wzrosły. Klienci mogą wybierać produkty według potrzeb (instrukcje zamawiania są następujące)

Opis:

Elektryczny suwnica z hakiem działa, gdy duży wózek porusza się wzdłuż warsztatu, mały wózek porusza się poprzecznie lub hak porusza się w górę iw dół.

Stosuje się go do ogólnych warsztatów montażu maszyn, warsztatów konstrukcji metalowych, warsztatów konserwacji maszyn do przenoszenia i wspiera hutniczych przedsiębiorstw do podnoszenia pomocniczego. Żuraw jest zalecany do pracy pod warunkiem, że temperatura wynosi od -20 ℃ do 40 ℃, oraz wilgotność względna jest mniejsza niż 85%.

Informacje dotyczące zamawiania:

1.Ustawiona wydajność, rozpiętość, wysokość podnoszenia ładunku musi być wyraźnie skierowana.

2.Dane powyżej to standard dźwigu wewnętrznego z zamkniętym pomieszczeniem operacyjnym. Istnieją trzy podstawowe typy pomieszczeń operacyjnych: typ otwarty, typu zamkniętego i typu z chłodnicą zimnego i ciepłego powietrza. Rodzaj pokoju operacyjnego, położenie i kierunek muszą być wskazał.

3. Należy wskazać model drogi

4. Komponenty mogą być wybierane

Płaski kabel gumowy serii YB

Oszczędne urządzenie liniowe typu H

Lekkie urządzenie

Ogranicznik przeciążenia QCX

Wentylator dachowy

5. Rozmiar przesyłanego suwnicy z tego arkusza katalogowego zostanie zmieniony po zmianie powiązanych danych technologicznych. Uwaga

6. Nasza fabryka może zaprojektować i wyprodukować różne suwnice niestandardowe lub specjalne zgodnie ze specjalnymi wymaganiami klienta.

7. Próbki dźwigu mogą ulec zmianie bez powiadomienia użytkownika, prosimy o regularne kontaktowanie się ze Spółką.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki i wyślij zapytanie, chętnie odpowiem natychmiast. Nasz system obsługi posprzedażnej zapewnia, że ​​każdy użytkownik końcowy stale się przemieszcza

Email: sales003@chinaketong.cn

www.chinaketong.cn

Komórka: + 86-18018351831

Szczegóły kontaktu
Wuxi Ketong Engineering Machinery Manufacture Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Cicy

Tel: 0086-83798239

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)